Tilbake til alle rapporter

Hull i asfalt ved kum

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:15, man. 9 mai 2011 ; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region vest og Strand 4 minutter senere

Hull i asfalt ved siden av kummen i krysset mellom Nygårdsbakken og Gangveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:15, man. 6 juni 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:15, man. 6 juni 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?