Tilbake til alle rapporter

Vasslekkasje under vei?

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Knut Arne Nygård 16:01, man. 9 mai 2011

Sendt til Ørsta og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Vatn kjem opp igjennom asfalten i Leitebrauta.
OBS TV kabel ligg i same området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kommuna tok kontakt etter nokre dagar, flott respons :)
    Men problemet tek nok lenger tid å få fiksa.

    Sendt inn av Knut Arne Nygård 09:10, ons. 18 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:38, man. 6 juni 2011

  • Då har Ørsta kommune fiksa dette problemet :)

    Sendt inn av Knut Arne Nygård 11:56, tor. 30 juni 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter