Tilbake til alle rapporter

Forferdelig dårlig veg.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 17:50, ons. 21 mars 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gran 4 minutter senere

Denne vegen ble lagt ny i fjor. Ikke nok med at det er en gedigen kant fra utkjørselen av gaten jeg bor i ut på "hovedvegen", men veiarbeidet er helt elendig utført. Det eneste som er bedre er at det ikke er så mange hull. Vegen er skeiv flere steder, så bilen heller mot motsatt kjørefelt. Nå som telehivet har herjet har det forverret vegen til de grader! Det er humpete, skeivt og i det hele tatt. Jeg har ødelagt venstre demper på bilen min grunnet den elendige vegen. Helt håpløst!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter