Tilbake til alle rapporter

Store feil med veien, nesten umulig å kjøre.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 10:16, man. 2 april 2018

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Nesten hele Grøumveien er ødelagt og full av hull. Noen steder ser veien ut som et lappeteppe. Nå er det også mye tælahiv så nesten umulig å kjøre her uten å ødlegge bilen.

Her må man virkelig gjøre noe snart. Bare en liten del av veien har blitt utbedra de siste årene, men resten står og forfaller.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:32, man. 30 april 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter