Tilbake til alle rapporter

Hull i vei som gjør det umulig snart å kjøre der

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jahn-Oluf Skonnord 17:52, fre. 6 april 2018

Sendt til Hobøl og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Veien er så nedkjørt med så mye hull at det ikke er mulig å kjøre der, snart heller ikke mulig å gå der. Veien er betydelig ødelagt p.g.a. av mye anleggstrafikk. Bør utbedres snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:26, fre. 4 mai 2018

  • Ble løst meget raskt.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Jahn-Oluf Skonnord 18:26, fre. 4 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?