Tilbake til alle rapporter

Lange langsgående sprekker i fortau som sykkelhjul går ned i og skaper farlige situasjoner og velt og skader allerede min datter har fått skadet seg og klær dette er en mye brukt skoleveg så utbedring haster

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:41, søn. 8 april 2018

Sendt til Notodden og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Dette har vært siden i fjor men har ligget under snø og is nå i vinter men nå er det frem med sykler / sparkesykler igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?