Tilbake til alle rapporter

Gåent lys på to stolper

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:43, fre. 13 april 2018

Sendt til Østre Toten og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Mørkt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?