Tilbake til alle rapporter

Sandhauger i sykkelvei

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Margot.Lilledal 07:40, man. 16 april 2018

Sendt til Sola og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Det er sandhauger i sykkelveien så ofte som gjør at sykling skjer i veien, høye gjerder uten åpning gjør at det er umulig å komme inn på sykkelvei etter passering av sandhauger. Bør lage åpning i gjerde mellom sykkelvei og vei min. ved utsiktsplass.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • 15 cm sand på sykkelveien. Farlig i bruk.

    Sendt inn av Stuart Baillie 12:07, man. 30 april 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter