Tilbake til alle rapporter

2 mørke gatelys utenfor Joneløkkveien 22 og 26

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:24, man. 16 april 2018

Sendt til Marker og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Lampene er mørke/defekte

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • 4 mailer med svar at saken er sendt rundt til flere er bortkastet, men greit med mail 5 som sa det var ordnet

    Publisert anonymt 01:39, tir. 15 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter