Tilbake til alle rapporter

Utelatt feing av gangvei

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Jahn-Oluf Skonnord 11:19, tir. 24 april 2018

Sendt til Hobøl og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Gangveien fra riksvei 120 ved jernbaneovergangen og ned til Symreveien er ikke blitt feiet. Regner med at denne er glemt siden alle andre veier i området er feiet for over en uke siden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 22:16, tir. 22 mai 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Jahn-Oluf Skonnord 22:16, tir. 22 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?