Tilbake til alle rapporter

Burde vært et gatelys ved bussholdeplass. 7 barn som bor og bruker denne her

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:30, lør. 28 april 2018

Sendt til Rendalen og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Mørk bussholdeplass i en 70sone der farten som oftest er mye høyere! 7 barn er bosatt i området! Hornset har mange gatelys, mens vi har ikke et eneste et!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?