Tilbake til alle rapporter

Deformerte fartsdumper

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:04, lør. 28 april 2018

Sendt til Randaberg og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Fartsputer i Grødemveien ødelegger bilen, ikke mulig å kjøre over denne med bilen vår når det er mer enn 2 personer i bilen (Alminnelig Mercedes B250E - elbil som er 50 mm HØYERE enn vanlig B250....) Har tidligere rapportert om problemet, da ble det gjort noe utbedring, men det varte ikke. Foreslår det lages skikkelig fartsdump i full bredde, putene blir stadig deformerte og skader bilene....

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?