Tilbake til alle rapporter

Store hyll i veien fra Vardenveien og bortover mot Vestre Hernes. Veien er helt ødelagt etter vinteren, alle bilene som kjører denne strekningen «lider»

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 20:47, lør. 28 april 2018

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Veien har virkelig blitt ødelagt etter vinteren. Alle bilene som kjører forbi her har ikke noe godt av det. Denne veien er virkelig dårlig vedlikeholdt, dette gjelder samtlige årene jeg har bodd i Hernes. Det er snart på tide å ordne opp skikkelig, slik at bilene til andre innbyggere ikke skal bli ødelagt. Varden er et fint sted å gå tur også på sommeren, derfor mener jeg at det er viktig å fikse opp denne veien siden Elverum kommune er så opptatt av å få innbyggerene sine til å benytte naturen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?