Tilbake til alle rapporter

Stor dump i veien.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Åge Kile 18:57, man. 30 april 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Skien 3 minutter senere

Dump i veien som må fikses

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:25, man. 28 mai 2018

  • Kan ikke se at det har skjedd noen endring. Vet om andre som har ringt inn angående samme dump i veien. Denne dump kom etter at noen la ledningsnett el der, gravde opp og sannsynligvis ikke komprimerte ordentlig etterpå. Blir dypere år for år selv om det er forsøkt lagt asfalt oppi hullet

    Sendt inn av Åge Kile 22:25, man. 28 mai 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:21, tor. 28 juni 2018

  • Nei, den store dumpen i veien er fortsatt ikke ordnet. For meg ser det ut som den eskalerer i dybde og størrelse.

    Sendt inn av Åge Kile 22:21, tor. 28 juni 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:52, lør. 28 juli 2018

  • Ingen endring i status. Er fortsatt ikke reparert

    Sendt inn av Åge Kile 21:52, lør. 28 juli 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:21, søn. 26 august 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:45, man. 24 september 2018

  • Dårlig erfaring, ikke fikset enda!

    Sendt inn av Åge Kile 19:45, man. 24 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:31, man. 22 oktober 2018

  • Fortsatt ikke fikset. Dette begynner haste nå før kulda og snøen kommer med is svuller i tillegg.

    Sendt inn av Åge Kile 21:31, man. 22 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:46, tor. 22 november 2018

  • Lurer på om noen ansvarlige har sett på denne saken? Er ikke bra dette.

    Sendt inn av Åge Kile 06:46, tor. 22 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:36, tor. 20 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:24, tor. 17 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:25, tor. 14 februar 2019

  • Dårlig erfaring, men nå er hullet fullt av is inntil videre

    Sendt inn av Åge Kile 17:25, tor. 14 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:07, fre. 15 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:17, fre. 12 april 2019

  • Denne siden ser det ikke ut til at noen tar seriøst

    Sendt inn av Åge Kile 20:17, fre. 12 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:49, fre. 10 mai 2019

  • Dårlig erfaring

    Sendt inn av Åge Kile 20:49, fre. 10 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:42, fre. 7 juni 2019

  • Nå er det menge siden dette ble rapportert, ingenting har blitt tettet opp! Nå begynner resten av veien på dette boligfeltet også å bli dårlig. Så det er på tide å reparere/ legge nytt dekke.

    Sendt inn av Åge Kile 21:42, fre. 7 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:56, fre. 5 juli 2019

  • Det ble gjort noe lapping rundt den store gropa for noen dager siden, men utrolig at de ikke så den virkelige dumpen i veien. Her ville det ikke gått med mer enn 4-5 fulle trillebår med fyllmasse så hadde den dumpen vært betraktelig bedre. Er skuffet

    Sendt inn av Åge Kile 22:56, fre. 5 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:26, fre. 2 august 2019

  • Bør fikses asap, og det er nå flere skader på veien i hele området der asfalten har forsvunnet, dette vil nok også eskalere om disse ikke fylles

    Sendt inn av Åge Kile 23:26, fre. 2 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:54, lør. 31 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:24, lør. 28 september 2019

  • Småfull på veien i området har blitt litt reparert, men den største dumpen i veien er fortsatt på samme sted.

    Sendt inn av Åge Kile 08:24, lør. 28 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:54, lør. 26 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:25, lør. 23 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:53, søn. 22 desember 2019

  • Dårlig

    Sendt inn av Åge Kile 09:53, søn. 22 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:23, søn. 19 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:43, søn. 23 februar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:23, søn. 22 mars 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:44, tor. 23 april 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:38, tor. 21 mai 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:54, tor. 18 juni 2020

  • Tror det er greit om dette blir fikset nå snart🤔

    Sendt inn av Åge Kile 22:54, tor. 18 juni 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:20, fre. 17 juli 2020

  • Heller dårlig

    Sendt inn av Åge Kile 00:20, fre. 17 juli 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:39, fre. 14 august 2020

  • Skulle ønske noen tok tak i dette nå

    Sendt inn av Åge Kile 06:39, fre. 14 august 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:46, lør. 12 september 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:31, lør. 10 oktober 2020

  • Noen har forsøkt på en liten reparasjon, men er ikke ferdige med den, fortsatt må man ha krabbegir forbi dette området

    Sendt inn av Åge Kile 08:31, lør. 10 oktober 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Åge Kile 09:29, lør. 7 november 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter