Tilbake til alle rapporter

Asfalt har gått helt i oppløsning

Rapportert i kategorien Hull i vei av Hilde Nordén 18:30, tir. 8 mai 2018

Sendt til Lunner og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Asfalt har gått helt i oppløsning utenfor nr. 19. Stor løse biter slår opp i understell på bil. Telehivet har ødelagt veien helt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:39, tir. 5 juni 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Hilde Nordén 20:18, tir. 3 juli 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter