Tilbake til alle rapporter

Gjensatte metallgjerder, skilt og skrot

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 20:30, tir. 8 mai 2018

Sendt til Lunner 4 minutter senere

4 gamle festivalgjerder / byggeplassgjerder står i krysset Sveavegen/voldstadbakken. 10 meter lenger opp i veien ligger det et enormt skilt som har blåst over ende. På samme område finnes en metallinstallasjon av noe slag som har ligget der i så mange år at et tre har vokst i gjennom det. Metallgjerdene og skiltet har stått der i minst 3 år og ser veldig stygt ut da det er så massivt og rett ved veien. Det må lastebil / kran til for å fjerne metallinstallasjonen, den ser svært tung ut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:28, ons. 6 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter