Tilbake til alle rapporter

Død katt i veien

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 09:16, fre. 13 mai 2011 ; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Sola 4 minutter senere

Røyneberg 20 m. før bussholdeplass v. Kiwi butikken ligger en død katt på vegskulderen. Har ligget der 2 dager.
Retning sørgående

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Mener bestemt der ikke ligger noen katt der nå.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 09:36, fre. 10 juni 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 09:36, fre. 10 juni 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?