Tilbake til alle rapporter

Gangfelt mangler

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Rolv Marius Faleide 13:30, søn. 13 mai 2018

Sendt til Stryn og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Merkelig at det ikke er noen steder å krysse riksvei 60 i Loen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • SVV har vurdert saken og skal ikke etablere gangfelt på Fv. 60 mellom Båthamna og Loen Aktiv. Dette pga. svært få gående som krysser veien her.

    Sendt inn av Rolv Marius Faleide 17:45, ons. 6 juni 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter