Tilbake til alle rapporter

Grus i veibanen

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Kristian Amlie 11:33, lør. 19 mai 2018

Sendt til Luster og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Strøsand i veibanen mange steder. Spesielt farlig for sykler. Må feies.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Jeg fikk løfte av Vegvesenet om at det skulle fikses-

    Sendt inn av Kristian Amlie 09:12, man. 18 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter