Tilbake til alle rapporter

Det er ikke blitt feiet på Fv 80 i 2018 etter vinterens strøing.

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 12:47, tir. 29 mai 2018

Sendt til Gjerstad og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Mye sand på asfalten enda.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?