Tilbake til alle rapporter

En stor stein dekker for avløpsrøret som går under veien

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister anonymt 12:07, tor. 7 juni 2018

Sendt til Grimstad 3 minutter senere

En stor stein blokkerer vannløpet som går under veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:18, tor. 5 juli 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:53, tor. 2 august 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:28, tor. 30 august 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter