Tilbake til alle rapporter

Stor grop/søkk i asfalten

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Tor Harald 09:42, ons. 13 juni 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Hurdal 3 minutter senere

Det er et stort søkk i asfalten i innersving retning sør. Dette slår veldig i bilen, samtidig som dette kan føre til ulykker hvis syklister eller motorsykler skulle være uheldig. Søkket kommer brått på og ingen mulighet for å unngå hvis det kommer kjøretøy i mot.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:26, ons. 11 juli 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:27, lør. 11 august 2018

  • Ble utbedret for et par dager siden. Ble fylt på litt asfalt. Ikke noen varig og tilfredsstillende utført jobb.

    Sendt inn av Tor Harald 08:52, søn. 9 september 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter