Tilbake til alle rapporter

Manglende oppmerking og skilting av overgangsfelt

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 15:42, ons. 13 juni 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Skien 2 minutter senere

Ingen merking av overgangsfeltet som egentlig er her. Ingen oppmerking eller skilt. Det er lagt ny asfalt og ny veimerking ellers er på plass, og har vært det en stund. Ikke alle biler stopper, mange krysser veien her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter