Tilbake til alle rapporter

Stein i vei ved avkjørsel til anleggsområde

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 10:28, tir. 19 juni 2018

Sendt til Karmøy og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Hver eneste gang det er aktivitet i anleggsområdet, ligger det til tider store mengder stein/grus på E134, ved avkjørselen til anleggsområdet ved Helganesvegen. Burde vært kostet ofte (daglig?), for her blir det mye steinsprut når biler passerer hverandre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter