Tilbake til alle rapporter

Rett ut for gamle Palace/samvirkegården renner ymse ting og tang rett ut i Glomma. Ser absolutt ikke bra ut og lukter kloakk

Publisert av Hans Otto Benterud 22:10, søn. 1 juli 2018

Sendt til Kongsvinger og Hedmark 4 minutter senere

Kloakk rett ut i Glomma

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vet ikke om saken er behandlet eller ikke.

    Sendt inn av Hans Otto Benterud 06:08, man. 30 juli 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter