Tilbake til alle rapporter

Asfalt og gangfelt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 20:16, man. 16 mai 2011

Sendt til Inderøy og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Asfalten er totalt utslitt og er hullete. Feil i legging/tynt dekke? Opphøyde gangfelt er for høye og kvasse. Fartsgrense 30 km/t, men 10 - 15 er nok. Håper noe blir gjort snart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:58, tor. 16 juni 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?