Tilbake til alle rapporter

Kummelokk langt under vegbane

Rapportert i kategorien Vannforsyning av Jon Inge Seim 06:33, tir. 8 mars 2011

Sendt til Odda 1 minutt senere

Kummelokk ved buss-stopp ligger langt under vegbane.Dette ligger i kjørefelt slik at biler enten kjører midt i veien eller ut på bussstopp for å unngå dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 07:25, tir. 5 april 2011

  • Still open, via questionnaire, 08:13, tir. 3 mai 2011

  • Still open, via questionnaire, 08:59, tir. 31 mai 2011

  • Still open, via questionnaire, 09:11, tir. 28 juni 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Jon Inge Seim 10:26, tir. 26 juli 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 10:26, tir. 26 juli 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?