Tilbake til alle rapporter

Kantstein fortau ødelagt

Rapportert i kategorien Hull i vei av bruheim@yahoo.com 22:29, søn. 12 august 2018

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

2 kantstein er løsnet etter å ha blitt påkjørt av tunggtransport i forbindelse med frakt til byggeplass. Disse ligger nå delvis ute i veibanen i kryss Wankels vei/Fridas vei, og kan utgjøre fare for biler og ikke minst syklister

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:32, tir. 11 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:48, ons. 10 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:58, ons. 7 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:29, ons. 5 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:45, lør. 5 januar 2019

  • Løst

    Sendt inn av Ken Bruheim 09:14, tirsdag 23 februar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter