Tilbake til alle rapporter

Gatelyset fungerer ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av Jonny Hagebakken 22:31, tor. 16 august 2018

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Gatelyset i hele Ole Kjernetsveg har ikke fungert på flere måneder

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Feil er rettet.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:25, ons. 22 august 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?