Tilbake til alle rapporter

Dårlig veg grunnet vann som tek med seg vegen. Fiks vann dom renner i vegen

Publisert av Petter Gabrielsen 09:23, fre. 17 august 2018

Sendt til Luster og Sogn og Fjordane 1 minutt senere

Vann som fjerner grus og lager hull i vegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Teknisk drift melder at dei vil prøve å få skrapt vegen i dag.

    Sendt inn av Anita Bjørk Ruud 12:35, fre. 17 august 2018

  • Teknisk drift melder at vegen no er ordna.

    Sendt inn av Anita Bjørk Ruud 13:43, man. 20 august 2018, markert som fikset

  • Dette vart gjort kjapt å effektivt

    Sendt inn av Petter Gabrielsen 09:54, fre. 14 september 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter