Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:03, lør. 1 september 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Fet 2 minutter senere

Hele Daleveien i Fetsund er mørklagt. Nå må noen ordne med å få lysene igang igjen. Og når skal Fet eller vegvesen begynne å informere om status på det nye fortauet som det virker som aldri blir ferdig??Folk i kommunen får jo ingen informasjon???

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:09, lør. 29 september 2018

  • Null informasjon, har ikke hørt noe fra noen.

    Publisert anonymt 09:09, lør. 29 september 2018

  • Gatelys i Daleveien er på plass. Lundveien skal asfalteres til høsten.

    Sendt inn av Jens Petrus 13:48, fre. 3 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter