Tilbake til alle rapporter

Nedkjørt trafikkskilt.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 11:17, søn. 9 september 2018

Sendt til Bamble og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Her har et trafikkskilt blitt nedkjørt iløpet av siste uka. Lå bildeler utti veien, som er ryddet. Håper noen kan reparere dette. Mvh, Fast Bruker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:32, søn. 7 oktober 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 19:47, søn. 4 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter