Tilbake til alle rapporter

MYE bark, grus, pukk og jord i store deler av rundkjøring og tilstøtende veier. Problem over lang tid. Stammer fra Vadfoss Bruk som burde vært pålagt å feie område daglig. Det er svært ubehagelig på MC der. For ikke å si direkte livsfarlig.

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Lars Følgesvold 17:01, fre. 14 september 2018

Sendt til Kragerø og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

MYE bark, grus, pukk og jord i store deler av rundkjøring og tilstøtende veier. Problem over lang tid. Stammer fra Vadfoss Bruk som burde vært pålagt å feie område daglig. Det er svært ubehagelig på MC der. For ikke å si direkte livsfarlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:47, fre. 12 oktober 2018

  • Ikke skjedd noe. Kommunen svarte at det var veivesenet som driftet her. Det stemmer. Ikke hørt et ord fra den kanten. Venter i spenning på første teyning på 2 hjul.

    Sendt inn av Lars Følgesvold 22:47, fre. 12 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?