Tilbake til alle rapporter

Hull, sprukket asfalt, dump og teleskade

Rapportert i kategorien Hull i vei av Geert-Jan Zwart 15:37, tir. 18 september 2018

Sendt til Nordre Land og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Deler av veien har rast ut, asfalten har sprukket opp, er en dyp dump tvers over veien, og røtter har presset opp asfalten på flere steder. Det er umulig å kjøre over stedet i fartsgrensen uten å pådra materielle skader på kjøretøy.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:53, tir. 16 oktober 2018

  • Statens vegvesen og fylket gir rett og slett faen

    Sendt inn av Geert-Jan Zwart 15:53, tir. 16 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:51, tir. 13 november 2018

  • Ikke helt, det værste er fikset med no lappverk med asfalt, men det er fortsatt ikke bra.

    Sendt inn av Geert-Jan Zwart 16:51, tir. 13 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter