Tilbake til alle rapporter

Brukket stolpe henger etter kablene i lufta

Rapportert anonymt 18:51, ons. 19 september 2018

Sendt til Hedmark og Tynset 4 minutter senere

Denne brukne stolpen har hengt i lufta i flere måneder. Kablene er surret fast til buss-stopp-skiltet. Stolpen befinner seg i begynnelsen av rettstrekket NORD for 733 moh-skiltet på RV3 mellom Lonåsen og Stubsjøen. (Kan ikke garantere at nåla på kartet er korrekt plassert, men det er i nærheten....)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 19:54, ons. 17 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter