Tilbake til alle rapporter

Gangfelt ønsket i veikryss ned mot Svehøgda 15, 17 osv.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Gro Langnes 09:37, tor. 20 september 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Malvik 3 minutter senere

Flere skolebarn i denne gaten ønsker et gangfelt for å kunne krysse den trafikkerte veien på en trygg måte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:53, tor. 18 oktober 2018

  • Prøver på nytt

    Sendt inn av Langnes.gro@gmail.com 13:46, tor. 18 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter