Tilbake til alle rapporter

Slitt skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 18:32, tor. 20 september 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gjøvik 2 minutter senere

I krysset fv 149 og fv 151 er det et falmet vikepliktskilt som har blitt helt hvitt. Dette bør vel skiftes ut snart. Ellers er det noen flere skilt langs fv. 151 som også begynner å miste fargen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skiltet har blitt skiftet ut med et nytt.

    Sendt inn av Lars Dahle 18:30, søn. 14 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter