Tilbake til alle rapporter

Gatelyset mellom Camilla Colletts veg 16 og 18 virker ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av Asgeir Kvam 19:02, lør. 22 september 2018

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Mørklagt gatelys i Camilla Colletts veg 16/18 Det er langt mellom gatelysene her så det blir veldig mørkt i gata når det ikke virker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 23:55, lør. 20 oktober 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Asgeir Kvam 23:55, lør. 20 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?