Tilbake til alle rapporter

Mye løv og småkvister på gang- og sykkelsti.

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 07:49, tor. 4 oktober 2018

Sendt til Sola og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Mellom avkjøringen inn til Sele bossplass og helt ned til "den gamle" bomstasjonen er det store mengder løv og småkvister på gang- og sykkelsti. Dette løser seg opp og gjør at det blir sleipt og glatt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Er usikker på om det bare har blåst vekk eller om det har blitt gjort forsøk på å fjerne det. Det ligger fortsatt noe igjen, men det er bedre enn det var for en måned siden.

    Publisert anonymt 21:01, tor. 8 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter