Tilbake til alle rapporter

Asfalten er gravd bort og har etterlatt seg dype hull.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Raymond Jakobsen 07:50, tor. 4 oktober 2018

Sendt til Træna og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Asfalten er gravd bort og har etterlatt seg dype hull. Veien har blitt forøkt fikest men ikke tilfredstillende. kun fyllt grus i hullet. Hullene går på tvers av hele kjørebanen. Dette har vært slik i flere måneder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ny asfalt på plass

    Sendt inn av Raymond Jakobsen 13:19, tir. 23 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter