Tilbake til alle rapporter

Dårlig belysning på gang og sykkelvei mot overgang til Nor Universitet

Rapportert i kategorien Gatelys av Gunnar Løvås 16:02, tor. 4 oktober 2018

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Det er rapportert dårlig belysning på Lerkendalsvegen og gangvei under jernbanen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Med 1 lysmast på vegstrekket er det en sak kommunen må vurdere å forsterke belysningen. Henvendelsen vil bli vurdert.

    Sendt inn av torkve@Levanger.kommune.no 17:15, tor. 4 oktober 2018

  • Kommunen har tatt tak i saken og den vil bli løst om en stund.

    Sendt inn av Gunnar Løvås 16:23, tor. 1 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter