Tilbake til alle rapporter

Lysfeil

Rapportert i kategorien Gatelys av Hilde Kalseth 21:37, fre. 5 oktober 2018

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Mørkt i alle gatelys mellom verdalsøra skole og Stekkey legesenter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei Er ikke forsettelsen av johannes Bruns gate etter den krysser Noråkeren kommunal vei? Krysset og innkjøring til Parkering for Alu Rehab og Radmannbygget skaper mange farlige situasjoner.

    Sendt inn av Heidi Forbord 16:56, tir. 12 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter