Tilbake til alle rapporter

Tett sluk, Gårdsnummer 61, bruksnummer 1 i Finnøy Kommune

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Johnny Johs. Furre 12:04, tir. 9 oktober 2018

Sendt til Finnøy mindre enn et minutt senere

Vannet må føres ut til steingard, deretter ned i havet. Det er ikke så mange år siden dette sluket ble satt opp, men det er på ingen måte tilstrekkelig. Hagene våre blir fulle av sand, blomsterbedet renner bort og kjelleren blir fulle av vann. Ikke tilfredsstillende.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:23, tir. 6 november 2018

  • Ingen tilbakemelding. Intet skjedd. Dette var ikke bra.

    Sendt inn av Johnny Johs. Furre 12:23, tir. 6 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:10, tir. 4 desember 2018

  • Fortsatt Ingen tilbakemelding.

    Sendt inn av Johnny Johs. Furre 13:10, tir. 4 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter