Tilbake til alle rapporter

Pære gått ved parkeringsplassen

Rapportert i kategorien Gatelys av Jørgen Flå 23:29, fre. 12 oktober 2018

Sendt til Søgne og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Pæra i gatelyset har vært gåen noen uker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?