Tilbake til alle rapporter

Nesten uleselige skilt

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 21:32, lør. 13 oktober 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Eidsberg 3 minutter senere

På RV 124 i Dingtorp-krysset er det stor kvalitets-forskjell på skiltene. Noen er nesten uleselige, noen er skadd og andre er ok. Dette gjelder både skiltene som står ved alle fire armene i sjølve krysset, og skiltene som står før krysset langs veiene. Alle skiltene burde sjekkes og fikses der det trengs.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:18, man. 12 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter