Tilbake til alle rapporter

Fv107, ved busstopp Hellvik, mørkt lyspunkt

Rapportert i kategorien Gatelys av Andre Gjørven 14:45, man. 22 oktober 2018

Sendt til Nesodden og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Mørk pære ved østveggen på Hellvikskogsvei 99, huset i krysset. Første stålmast (LM1) i Hellvikveien. Dette er like ved busstopp Hellvik, og det er typisk krysningspunkt for myke trafikanter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ny lyspære

    Sendt inn av Andre Gjørven 23:05, tor. 17 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter