Tilbake til alle rapporter

Dekket på veien er meget dårlig. Store hull og ujevnheter ved stikkrenner

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Arild Olsen 07:44, ons. 24 oktober 2018

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Veien har vært svært slitt og lite vedlikehold i flere år. Nå som vegnettet belastes ekstra pga E6 utbygging så går dekke i oppløsning. Store dype hull, dybde 10cm, diameter 120cm. Veien har en kraftig stigning med en uoversiktlig bakketopp. Her kjøres det sikk sakk, og det oppstår farlige trafikksituasjon. I tillegg der dette en skolevei til Mørkved barneskole, med myke unge trafikanter daglig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:25, ons. 21 november 2018

  • Hull er tettet, men nye oppstår hele tiden da dekke er tynt og utslitt. Ujevnheter ved stikkrenner er ikke rettet opp.

    Sendt inn av Arild Olsen 08:25, ons. 21 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter