Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:38, ons. 31 oktober 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Skjåk 2 minutter senere

Gatelys på bussholdplassen i Bismo sentrum fungerer ikkje.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:22, fre. 30 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:34, fre. 28 desember 2018

  • Av og til virker det. Av og til ikkje.

    Publisert anonymt 19:34, fre. 28 desember 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 04:33, man. 28 januar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter