Tilbake til alle rapporter

Det er mørkt i svingen ved Engen 15

Rapportert i kategorien Gatelys av Arne Digernes 08:19, fre. 2 november 2018

Sendt til Hobøl og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatebelysning i svingen ved Engen 15 er slukket, her må det skiftes til ny lyspære

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 09:21, fre. 30 november 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Arne Digernes 09:21, fre. 30 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?