Tilbake til alle rapporter

Manglende ljos i lyspålar

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:05, man. 5 november 2018

Sendt til Kvinnherad og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Det vantar ljos i ljospålane i Furelia.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 19:38, man. 3 desember 2018

  • Det er fortsatt ikkje fiksa. Det er blinkande og dårleg ljos i ei gate der små born leiker.

    Publisert anonymt 19:38, man. 3 desember 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:53, man. 31 desember 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:53, man. 31 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?